Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike GIGABYTE GeForce GTX 1650 WINDFORCE 4G, 4GB GDDR5

Kodi i produktit:
285700
Çip grafik:
GeForce GTX 1650
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
8 002
Shpejtësia e çipit grafik MHz:
1 785

Si të porosisim në Gjirafa50?

175.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Gigabyte sjell në treg kartelën grafike të lojërave me një performancë të lartë GeForce GTX 1650. Kartelat GeForce GTX sjellin përvojën e fundit të lojërave kompjuterike, e mundësuar nga procesori që përdor arkitekturen Turing. Kartela ofron 4GB memorie të llojit GDDR5 dhe një sërë karakteristikash NVIDIA. Kjo kartelë grafike ju mundëson të rregulloni frekuencën, tensionin, shpejtësinë e ventilatorit, ndriçimin LED dhe cilësimet e OSD në preferencën tuaj. Kjo ndërfaqe intuitive ju lejon të përcaktoni dhe monitoroni këto vlera në kohë reale. Poashtu, kjo kartelë ka 2 ftohës aktiv dhe heatsink 2-Slot, si dhe lidhës për furnizim me energji 1x 6pin PCIe. Për më tepër, kartela ofron ndërfaqet: 3x DisplayPort 1.4 dhe 1x HDMI 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çip grafik:
GeForce GTX 1650
EAN:
889523016992
Formati i akumuluesit të nxehtësisë heatsink:
2-Slot
Frekuenca e memories GBs:
128
Ftohës:
Aktiv
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike minimum W:
300
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kartës m:
229
Kapaciteti i memories Bus bit:
128
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kodi:
GV-N1650WF2OC-4GD
Lansuar:
22. 4. 2020
Lidhës për furnizim me energji:
1x 6pin PCIe
Lidhësit:
DisplayPort 1.4 (3x), HDMI 2.0 (1x)
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Multi-view:
4
Numri:
896
Numri i ftohësve:
2
Për t'u përdorur në:
Klasë mesatare
Procesi i prodhimit nm:
12
Prodhuesi:
E panjohur
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
Shpejtësia e çipit grafik MHz:
1 785
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
8 002
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Virtual Reality:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE