Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike PALiT GeForce GTX 1650 KalmX, 4GB GDDR5

Kodi i produktit:
280881
Besueshmëria:
100 %
Mbështetje për DirectX:
12.1
Ueb-i i prodhuesit:
Palit.biz
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
8 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Palit sjell në treg kartën e saj të fuqishme grafike, GeForce GTX 1650 StormX. Kartat GeForce GTX ofrojnë përvojën e fundit të lojërave në PC. Mundësuar nga arkitektura NVIDIA Turing GPU, karta ofron 4 GB memorje GDDR5 dhe një mori karakteristikash të njohura NVIDIA. Karta KalmX ka ftohje pasive dhe është ideale për konfigurimin e kompjuterit deri në 0 dB. ThunderMaster është një mjet grafik Windows që ju lejon të përmirësoni performancën dhe të monitoroni informacionin GPU që do të funksionojë saktë vetëm me kartën tuaj grafike të re. NVIDIA Ansel është një modalitet i fuqishëm fotografik që ju lejon të bëni foto të bukura ndërsa luani. Tani ju mund të kapni dhe të ndani përvojën tuaj më të mahnitshme të lojrave në super rezolucion, 360 °, me HDR dhe si foto stereoskopike. Kapni çdo detaj në fotografitë e ekraneve të Gigapixel - deri në 33 herë me rezolucion 1080p. Eksploroni fotografi me skaje të holla dhe detaje më të mprehta, pastaj rifilloni ato për të krijuar Wallpapers, postera ose Wallpapers me cilësi të lartë. Kjo është një kartë grafike e lojës me performancë të lartë. Ka ftohje pasive. Kërkon një slot PCIe 3.0 x16 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Turing. Siguron një frekuencë deri në ngritje deri në 1665 MHz. Ofron 4 GB memorje GDDR5. 128-bit bus. Ka 1x lidhës HDMI dhe 2x lidhës DisplayPort. Ndër teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura kartela ofron: OpenGL 4.6, DirectX 12, NVIDIA Ansel dhe NVIDIA GPU Boost.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çip grafik:
GeForce GTX 1650
Formati i akumuluesit të nxehtësisë heatsink:
3-Slot
Frekuenca e memories GBs:
128
Ftohës:
Pasiv
Fuqia e kabllos vazhduese Max W:
75
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike minimum W:
300
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kartës m:
178
Kapaciteti i memories Bus bit:
128
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kodi:
NE5165001BG1-1170H
Lansuar:
10. 2. 2020
Lidhës për furnizim me energji:
Nuk ka nevojë
Lidhësit:
DisplayPort 1.4 (2x), HDMI 2.0b (1x)
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12.1
Mbështetje për OpenGL:
4,6
Multi-view:
3
Numri:
896
Numri i ftohësve:
0
Për t'u përdorur në:
Klasë mesatare
Procesi i prodhimit nm:
12
Prodhuesi:
PALiT
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
Shpejtësia Bus e PCIe:
16
Shpejtësia e çipit grafik MHz:
1 665
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
8 000
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Palit.biz
Virtual Reality:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE