Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike MSI GeForce GTX 1650 4GT LP OC, 4GB GDDR5

Kodi i produktit:
277767
Besueshmëria:
100 %
Mbështetje për DirectX:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
8 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartelë grafike me cilësi të mirë. Kërkon një slot PCIe 3.0 x16 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Turing. Ajo siguron një frekuencë deri në 1695 MHz (boost). Ajo ofron 4 GB memorie GDDR5. 128-bit bus. Ka 1x lidhës DVI-D dhe 1x lidhës HDMI. Ndër teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura kartela ofron: OpenGL 4.5, DirectX 12, NVIDIA Ansel dhe NVIDIA G-SYNC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çip grafik:
GeForce GTX 1650
EAN:
4719072671150
Formati i akumuluesit të nxehtësisë heatsink:
2-Slot
Frekuenca e memories GBs:
128
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e kabllos vazhduese Max W:
75
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike minimum W:
300
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kartës m:
168
Kapaciteti i memories Bus bit:
128
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Lidhës për furnizim me energji:
Nuk ka nevojë
Lidhësit:
DVI-D (1x), HDMI 2.0 (1x)
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Multi-view:
2
Numri :
896
Numri i ftohësve:
2
Për t'u përdorur në:
Klasë mesatare
Procesi i prodhimit nm:
12
Prodhuesi:
MSI
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
Shpejtësia Bus e PCIe:
16
Shpejtësia e çipit grafik MHz:
1695
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
8 000
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Virtual Reality:

Bashkangjitja Kartelë grafike MSI GeForce GTX 1650 4GT LP OC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE