Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike Gainward GeForce GTX 1050 Ti, 4GB

Kodi i produktit:
203116
Çip grafik:
GeForce GTX 1050 Ti
Procesi i prodhimit [nm]:
14
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve DVI:
1
Numri i porteve HDMI:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
225.50 
Ju kurseni : 66.00   (29%)
159.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela grafike Gainward GeForce GTX 1050 Ti është një kartel e përsosur grafike e përshtatshme për të gjitha lojërat në PC. Është fjala për një kartelë grafike tejet e fuqishme e cila shfrytëzon arkitekturën e re NVIDIA Pascal, tipin e memories GDDR5 dhe mbështet DirectX 12 që siguron përvojën më të shpejtë, më të butë dhe më energjike të lojës. Kartela është e pajisur me bërthamën GeForce GTX 1050 Ti, e cila është e prodhuar nga teknologjia e avancuar 20nm. Bërthamën e ftoh vetëm një ventilator. Kjo kartelë e shpejtë grafike është planifikuar vetëm për PCI Express 3.0. Lojtarëve u ofron lidhje HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4 dhe dalës Dual-link DVI. Rezolucioni maksimal është 4096 x 2160 pikselë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çip grafik:
GeForce GTX 1050 Ti
DisplayPort:
EAN:
4260183363828
Formati i akumuluesit të nxehtësisë (heatsink):
2-Slot
Frekuenca e memories [GB/s]:
112
Ftohës:
Aktiv
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike (minimum) [W]:
300
Furnizues i jashtëm i energjisë elektrike:
Jo
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kartës [m]:
161
HDMI:
Kapaciteti i memories Bus [bit]:
128
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
426018336-3828
Lansuar:
24 Nëntor 2016
Lidhës për furnizim me energji:
Nuk ka nevojë
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12,1
Mbështetje për OpenGL:
4,5
Numri :
768
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve DVI:
1
Numri i porteve HDMI:
1
NVIDIA GeForce 3D Vision-Ready:
Për tu përdorur në:
Klasë mesatare
Port dalës DVI:
Procesi i prodhimit [nm]:
14
Prodhuesi:
Gainward
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
NVIDIA
ROPs:
32
Shpejtësia e çipit grafik [MHz]:
1 290
Shpejtësia e memories grafike (efektive) [MHz]:
7 000
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
TMUs:
48
Ueb-i i prodhuesit:
Gainward.com

Bashkangjitja Kartelë grafike Gainward GeForce GTX 1050 Ti edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE