Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë grafike Gaming MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GB

Kodi i produktit:
201504
Çip grafik:
GeForce GTX 1050 Ti
Port dalës DVI:
Numri :
768
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve DVI:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
253.50 
Ju kurseni : 78.00   (31%)
175.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë grafike e fuqishme për gaming GeForce GTX 1050 Ti. Është dizajnuar për PCI-E 3.0. Përmban memorie të tipit GDDR5 me kapacitet prej 4GB dhe përfshin frekuencë prej 7008MHz. Kartela grafike ofron rezolucion digjital prej 7680 x 4320 pix. Për më shumë, produkti në fjalë ofron mbështetje për teknologjinë OpenGL 4.5, DirectX 12 dhe NIVIDIA GPU Boost 2.0. Kartela përfshin dy hapësira me madhësi prej 229 mm.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çip grafik:
GeForce GTX 1050 Ti
DisplayPort:
EAN:
4719072487553
Formati i akumuluesit të nxehtësisë (heatsink):
2-Slot
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e kabllos vazhduese (Max) [W]:
75
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike (minimum) [W]:
300
Furnizues i jashtëm i energjisë elektrike:
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjatësia e kartës [m]:
229
HDMI:
Kapaciteti i memories Bus [bit]:
128
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
GTX 1050 Ti GAMING X 4G
Lansuar:
26 Tetor 2016
Lidhës për furnizim me energji:
1x 6pin PCIe
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12,1
Mbështetje për OpenGL:
4,5
Numri :
768
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve DVI:
1
Numri i porteve HDMI:
1
NVIDIA GeForce 3D Vision-Ready:
Për tu përdorur në:
Klasë mesatare
Port dalës DVI:
Procesi i prodhimit [nm]:
14
Prodhuesi:
MSI
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
NVIDIA
ROPs:
32
Shpejtësia e çipit grafik [MHz]:
1 290
Shpejtësia e memories grafike (efektive) [MHz]:
7 008
TMUs:
48
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Bashkangjitja Kartelë grafike Gaming MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE