Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë Grafike GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC Low, 4GB GDDR5 GV-N105TOC-4GL

Kodi i produktit:
217873
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

239.50 
Ju kurseni : 92.00   (38%)
147.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela grafike e fuqishme Nvidia GeForce GTX 1050 ofron këto GPU: në OC mode: boost / base mode: 1442 MHz / 1328 MHz dhe në gaming mode: boost / basic mode: 1417 MHz / 1303 MHz . Kartela përmban 4Gb të llojit të memories GDDR5, 7008 MHz, dhe përdor 128-bit. Rezolucioni maksimal që transmetohet në ekran është 7680 x 4320/60 fps. Paisja ka gjysmë profil 167 mm të gjatë, dhe ka vende për lidhje të tjera: 1 x DVI-D, 1 x HDMI 2.0b, 2 x DP 1.4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Kartelë Grafike GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC Low edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE