Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

GeForce RTX 2070 ARMOR 8G OC

Kodi i produktit:
573077msi
Çip grafik:
GeForce RTX 2070
Prodhuesi:
MSI
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Numri i porteve DisplayPort:
3+
Numri i porteve HDMI:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

649.50 
Ju kurseni : 30.00   (5%)
619.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çip grafik:
GeForce RTX 2070
DisplayPort:
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
47190726010721
Frekuenca e memories [GB/s]:
448
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e kabllos vazhduese (Max) [W]:
185
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike (minimum) [W]:
550
Furnizues i jashtëm i energjisë elektrike:
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kartës [m]:
309
HDMI:
Kapaciteti i memories Bus [bit]:
256
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
8192
Kodi:
RTX 2070 ARMOR 8G OC
Lansuar:
18. 10. 2018
Lidhës për furnizim me energji:
1x 6+8pin PCIe
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Numri i porteve DisplayPort:
3+
Numri i porteve HDMI:
1
Numri: :
2304
Për t'u përdorur në:
Për gaming (game tip)
Procesi i prodhimit [nm]:
12
Prodhuesi:
MSI
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
NVIDIA
Shpejtësia Bus e PCIe:
16+
Shpejtësia e çipit grafik [MHz]:
1740
Shpejtësia e memories grafike (efektive) [MHz]:
14 000
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Virtual Reality:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE