Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë grafike MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12G, LHR

Kodi i produktit:
479736msi
DirectX:
12.2
EAN:
5234235423523425
G-Sync:
Garancioni:
1 vit
Kodi:
RTX 3060 GAMING X 12G

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,049.50 
Ju kurseni : 440.79   (42%)
608.71 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.73 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

?Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Kjo është një kartë grafike e lojrave e fuqishme. Ajo përdor një slot PCIe 4.0 (e përputhshme PCIe 3.0) për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Ampere. Ka një frekuencë deri në 1837 MHz. U përdor memorie 12 gigabajt GDDR6 me shpejtësi 15 Gb / s. Bus 192-bit. Karta ofron 1x lidhës HDMI 2.1 dhe 3x lidhës DisplayPort 1.4a me një rezolucion maksimal prej 7680x4320. Është e pajisur me 1x lidhës 8-pin dhe 1x lidhës 6-pin. Nga teknologjitë dhe programet e përdorura dhe të mbështetura, karta ofron: OpenGL 4.6, DirectX 12, përshpejtim DLSS AI, GeForce Experience, driver Game Ready, VR, NVIDIA G-Sync, NVIDIA Ansel dhe HDR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DirectX:
12.2
EAN:
5234235423523425
G-Sync:
Garancioni:
1 vit
Kodi:
RTX 3060 GAMING X 12G
Lloji i memories grafike:
GDDR6
OpenGL:
4.6
Prodhuesi:
MSI
Prodhuesi i chipit grafik:
NVIDIA
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE