Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë grafike MSI Radeon RX 6600 XT GAMING X 8G

Kodi i produktit:
175508msi
Burimi i rekomanduar i energjisë W:
500
Chip grafik:
Radeon RX 6600 XT
DirectX:
12
EAN:
42342342354
FreeSync:

Si të porosisim në Gjirafa50?

999.50 
Ju kurseni : 439.78   (44%)
559.72 € * Përfshirë TVSH-në
44% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.64 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Kjo është një kartë grafike lojërash jashtëzakonisht e fuqishme nga MSI. Përdor ndërfaqen PCIe 4.0 x16 (e pajtueshme me PCIe 3.0) për lidhje. Ofron frekuenca deri në 2428 MHz dhe deri në 2607 MHz dhe 8 GB memorie GDDR6 me 16 Gb / s. Ka një bus 128-bit. Ofron 1x lidhës HDMI 2.1 dhe 3x lidhës DisplayPort 1.4 për pajisjet lidhëse. Është e pajisur me lidhës 1x 8-pin për furnizim me energji. Mbështet teknologjitë dhe softuerët OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate, AMD FreeSync, AMD Radeon Anti-Lag, hardware Raytracing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burimi i rekomanduar i energjisë W:
500
Chip grafik:
Radeon RX 6600 XT
DirectX:
12
EAN:
42342342354
FreeSync:
Ftohës:
Aktiv
Garancioni:
1 vit
Kodi:
RX 6600 XT GAMING X 8G
Lidhës:
1x 8pin PCIe
OpenGL:
4.6
Prodhuesi:
MSI
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE