Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike Msi GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS GP OC - 8 GB GDDR6

Kodi i produktit:
808826msi
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

549.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartelë grafike jashtëzakonisht e fuqishme e lojërave. Ju lejon të luani realitetin virtual. Kërkon një slot PCIe 3.0 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Turing. Arrin frekuencat deri në 1785 MHz (boost). U përdor 8 GB memorie GDDR6 dhe bus-i 256-bit. Kartela ofron 1x lidhës HDMI 2.0b dhe 3x lidhës DisplayPort 1.4. Nga teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura, kartela ofron: OpenGL 4.5, DirectX 12, VR Ready, NVIDIA Ansel, NVIDIA NVLink, NVIDIA G-SYNC dhe HDR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE