Kartelë grafike GIGABYTE GeForce GTX 1660 GAMING OC 6G, 6GB GDDR5

Kodi i produktit:
257153
Çip grafik:
GeForce GTX 1660
Numri: :
1 408
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Shpejtësia Bus e PCIe:
16+
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
NVIDIA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë grafike për lojëra me performancë të lartë Gigabyte, ndërfaqe PCIe 3.0 x16, arkitekturë Turing, memorie GDDR5 6 GB, bus 192-bit, 1x HDMI, 3x DisplayPort, OpenGL 4.5, DirectX 12, VR, NVIDIA: Ansel dhe G-Sync.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çip grafik:
GeForce GTX 1660
EAN:
4719331304492
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike (minimum) [W]:
450
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti i memories Bus [bit]:
192
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Numri: :
1 408
Për t'u përdorur në:
Klasë e lartë
Procesi i prodhimit [nm]:
12
Prodhuesi:
GIGABYTE
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
NVIDIA
Shpejtësia Bus e PCIe:
16+
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Virtual Reality:

Bashkangjitja Kartelë grafike GIGABYTE GeForce GTX 1660 GAMING OC 6G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE