Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike MSI GeForce GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC, 4GB GDDR6

Kodi i produktit:
533007msi
Besueshmëria:
100 %
Mbështetje për DirectX:
12
TMUs:
80
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
12000

Si të porosisim në Gjirafa50?

198.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një kartelë grafike të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur MSI. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn kompakt dhe po ashtu mëse praktik. Dallohet me 4 GB të llojit GDDR6 dhe operon në mënyrë fluide si edhe pa hasjen e ndonjë problemi. Funksionimi i kësaj kartele kualitative arrin në shpejtësi deri në 1740 MHz dhe po ashtu shpejtësi të memories grafike deri në 12000 MHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çip grafik:
GeForce GTX 1650 Super
EAN:
4719072687137
Formati i akumuluesit të nxehtësisë heatsink:
2-Slot
Frekuenca e memories GBs:
192
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e kabllos vazhduese Max W:
100
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike minimum W:
350
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
3 vite
Gjatësia e kartës m:
180
Kapaciteti i memories Bus bit:
128
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kodi:
GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC
Lansuar:
23. 11. 2019
Lidhës për furnizim me energji:
1x 6pin PCIe
Lidhësit:
DisplayPort 1.4 (1x), DVI-D (1x), HDMI 2.0b (1x)
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4,6
Multi-view:
3
Numri:
1280
Numri i ftohësve:
2
Për t'u përdorur në:
Klasë mesatare
Procesi i prodhimit nm:
12
Prodhuesi:
MSI
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
ROPs:
32
Shpejtësia Bus e PCIe:
16
Shpejtësia e çipit grafik MHz:
1740
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
12000
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
TMUs:
80
Virtual Reality:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE