Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartel grafike MSI GeForce GTX 1650 SUPER GAMING X, 4GB GDDR6

Kodi i produktit:
276109
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
Multi-view:
4
Numri :
1280
Numri i ftohësve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
223.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartel grafike e fuqishme e lojrave. Kërkon një slot PCIe 3.0 x16 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Turing. Ai siguron një frekuencë deri në 1755 MHz (boost). Ai ofron 4 GB memorie GDDR6. 128-bit bus. Ka një lidhës 1x HDMI dhe 3x lidhës DisplayPort. Ndër teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura kartela ofron: OpenGL 4.6, DirectX 12, NVIDIA Ansel dhe NVIDIA G-SYNC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çip grafik:
GeForce GTX 1650 Super
EAN:
4719072687120
Formati i akumuluesit të nxehtësisë heatsink:
2-Slot
Frekuenca e memories GBs:
192
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e kabllos vazhduese Max W:
100
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike minimum W:
350
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kartës m:
248
Kapaciteti i memories Bus bit:
128
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kodi:
GTX 1650 SUPER GAMING X
Lansuar:
23. 11. 2019
Lidhës për furnizim me energji:
1x 6pin PCIe
Lidhësit:
DisplayPort 1.4 (3x), HDMI 2.0b (1x)
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4,6
Multi-view:
4
Numri :
1280
Numri i ftohësve:
2
Për t'u përdorur në:
Klasë mesatare
Procesi i prodhimit nm:
12
Prodhuesi:
MSI
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
ROPs:
32
Shpejtësia Bus e PCIe:
16
Shpejtësia e çipit grafik MHz:
1 755
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
12000
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
TMUs:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Virtual Reality:

Bashkangjitja Kartel grafike MSI GeForce GTX 1650 SUPER GAMING X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE