Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë grafike HP NVIDIA Quadro P2200, 5GB GDDR5

Kodi i produktit:
274530
Besueshmëria:
100 %
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Shpejtësia Bus e PCIe:
16
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
Prodhuesi:
HP

Si të porosisim në Gjirafa50?

424.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Punoni me modele më të mëdha, bëni detyra dhe simulime dhe shtoni përvoja më të vërtetë virtuale në rrjedhën tuaj të tanishme të punës me kartelën grafike NVIDIA Quadro P2200, të mundësuar nga teknologjia e fuqishme e procesorit grafik NVIDIA Pascal. Kjo është një kartë grafike me cilësi të lartë e dizajnuar për kompjuterët HP Z Workstation, e cila futet në slotin PCIe 3.0 x16. Ajo ofron memorie 5 GB GDDR5, bus 160-bit dhe 4x DisplayPort. Mbështet lidhjen e deri në 4 monitorues njëkohësisht, dhe është kompatibil me: HP Z2 G4 (4RW84EA, 6TT38EA, 4RW85EA, 6TW14EA, 6TW98EA, 5HZ91ES, 6TW13EA, 6TW12EA, 6TT97EA, 4RX03EA, 4RX02EA, 5HZ89ES, 5HZ90ES) HP Z4 G4 (6QP04ES, 6QN64EA, 6QP03ES, 6QP02ES, 3MC36ES, 3MC14ES, 6QN66EA, 6QN65EA, 6QN63EA, 2WU65EA, 6QN73ES, 3MC35ES, 2WU66EA, 2WU67EA, 3MC08EA, 6TT36EA, 2WU75EA, 3MB66EA, 6QN69EA, 3MC13ES, 2WU64EA, 5UD45EA) HP Z6 G4 (2WU46EA, 6QN70EA, 8JJ51ES) HP Z8 G4 (2WU77EA, 8JJ50ES, 2WU49EA, 8JJ49ES).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çip grafik:
Quadro P2200
EAN:
1939050818138
Formati i akumuluesit të nxehtësisë heatsink:
1-Slot
Ftohës:
Aktiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kartës m:
200,6
Kapaciteti i memories grafike MB:
5 120
Kodi:
6YT67AA
Lansuar:
1. 11. 2019
Lidhësit:
DisplayPort 1.4 (4x)
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Numri i ftohësve:
1
Për t'u përdorur në:
Profesional
Prodhuesi:
HP
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
Shpejtësia Bus e PCIe:
16
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0

Bashkangjitja Kartë grafike HP NVIDIA Quadro P2200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE