Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike Gainward GeForce GT 1030, 2GB GDDR4

Kodi i produktit:
272436
Besueshmëria:
100 %
Lloji i memories grafike:
GDDR4
Ueb-i i prodhuesit:
Gainward.com
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
2100

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kartelë grafike ka ftohës pasivë. Për t'u lidhur me pllakën amë i duhet ndërfaqe PCle 3.0. Procesori i grafikës përdor arkitekturën Paskal dhe ofron frekuencë bazë 1151MHz me mundësi rritjeje deri në 1379MHz. Ka 2GB memorie GDDR4 dhe nga konektorët ka një HDMI dhe një port DVI-D. Mbështet teknologjitë vijuese: DirectX 12, OpenGL 4.5 dhe NVIDIA GPU Boost. Karta zë një slot dhe ka gjatësi 135 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çip grafik:
GeForce GT 1030
EAN:
4260183364085
Formati i akumuluesit të nxehtësisë heatsink:
1-Slot
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e kabllos vazhduese Max W:
20
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike minimum W:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kartës m:
135
Kapaciteti i memories Bus bit:
64
Kapaciteti i memories grafike MB:
2048
Kartë grafike 'Low Profile':
Kodi:
426018336-4085
Lansuar:
12. 10. 2019
Lidhës për furnizim me energji:
Nuk ka nevojë
Lidhësit:
DVI-D (1x), HDMI 2.0 (1x)
Lloji i memories grafike:
GDDR4
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Multi-view:
2
Numri:
384
Numri i ftohësve:
1
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Procesi i prodhimit nm:
14
Prodhuesi:
Gainward
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
Shpejtësia e çipit grafik MHz:
1 379
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
2100
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Gainward.com
Virtual Reality:

Bashkangjitja Kartelë grafike Gainward GeForce GT 1030 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE