Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike HP NVIDIA Quadro RTX 4000, 8GB GDDR6

Kodi i produktit:
257761
Besueshmëria:
100 %
Lidhësit:
DisplayPort 1.4 (3x)
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Shpejtësia Bus e PCIe:
16
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1036.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 86.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartel grafike jashtëzakonisht e fuqishme për stacionin e punës HP Z4 / Z8 G4. Kërkon slot PCIe 3.0 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Turing dhe ofron 2304 bërthama CUDA. U përdor kapaciteti tip GDDR6 i memorjes 8 GB. 256-bit bus me xhiros 448 GB / s. Kartela ofron 3x DisplayPort 1.4 dhe VirtualLink. Rezolucioni maksimal është 4x 7680 x 4320 @ 60 Hz / 4x 5120x2880 @ 60 Hz / 4x 3840x2160 @ 120 Hz. Ndër teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura kartela ofron: OpenGL 4.6, Shader Model 5.1, DirectX 12 dhe Vulkan 1.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çip grafik:
Quadro RTX 4000
DisplayPort:
EAN:
1930159357306
Formati i akumuluesit të nxehtësisë heatsink:
1-Slot
Ftohës:
Aktiv
Furnizues i jashtëm i energjisë elektrike:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kartës m:
267
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kodi:
5JV89AA
Lansuar:
26. 3. 2019
Lidhës për furnizim me energji:
Nuk ka nevojë
Lidhësit:
DisplayPort 1.4 (3x)
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Numri:
2 034
Numri i ftohësve:
1
Numri i porteve DisplayPort:
3
Për t'u përdorur në:
Profesional
Prodhuesi:
HP
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
Shpejtësia Bus e PCIe:
16
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
USB-C:

Bashkangjitja Kartelë grafike HP NVIDIA Quadro RTX 4000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE