Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartela për zë dhe TV

Kartela për zë dhe TV

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
123412341234123412341
Kartë zëri Aune S8, e argjendtë

E SHITUR

1,175.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Kartë zëri Aune S8,  e zezë

E SHITUR

872.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Kartë zëri ASUS XONAR AE

E SHITUR

78.50 

Përfshirë TVSH-në

412
Kartelë për zë Creative ZXR PCI-e

E SHITUR

-7%
215.50  231.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Kartelë zëri Creative SB X-Fi Go! FOR

E SHITUR

-7%
41.50  44.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Kartelë për zë Gaming Asus Xonar D1

E SHITUR

-12%
77.50  88.50 

Përfshirë TVSH-në

12
Kartelë për zë Asus Xonar DX / XD

E SHITUR

-12%
76.50  86.50 

Përfshirë TVSH-në

34
Përshtatës DAC FiiO D03K TAISHAN USB

E SHITUR

36.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Akordues Aver TV Volar HD Nano USB

E SHITUR

-57%
24.50  57.50 

Përfshirë TVSH-në

23
Marrës i jashtëm për TV AverTV Hybrid Volar T2 (H831), i zi

E SHITUR

-3%
114.50  118.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Kartelë AVerMedia, AVerTV Nova T2 A757

E SHITUR

-6%
106.50  113.50 

Përfshirë TVSH-në

1
DVD burner Blu-ray Pioneer BDR-209EBK

E SHITUR

-5%
94.50  99.50 

Përfshirë TVSH-në

2341
Kartë zëri Creative Sound BlasterX G6

E SHITUR

185.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Konvertues FiiO BTA30

E SHITUR

119.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Kartë zëri Aune X8, e zezë

E SHITUR

377.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Akordues DVB-T AVerMedia AVerTV EW330 Mobile për iOS

E SHITUR

-34%
23.50  35.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Kartelë për zë Gaming ASUS Strix Raid Pro

E SHITUR

-14%
119.50  139.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Kartel zëri Asus Xonar U7

E SHITUR

-8%
109.50  118.50 

Përfshirë TVSH-në

3
USB lidhëse AXAGON ADA për kufje

E SHITUR

-9%
19.50  21.50 

Përfshirë TVSH-në

4
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE