Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konvertues zëri Creative X7, i zi

Kodi i produktit:
166672
Dolby digjital:
EAN:
5390660185519
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB158000000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
373.50 
Ju kurseni : 32.00   (9%)
341.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konvertues i zërit DA me kualitet të lartë. Është i pajisur me konektor USB dhe zmadhues audio me output prej 100W. 127 db DAV. Produkti në fjalë është dizajnuar për njohës të mirë të muzikës. Posedon elemente kualitative dhe kondensator Premium me titullin Nichicon Fine Gold. Ofron mbështetje për kufje 600 ohm dhe përfshin kontrollues të volumit në pjesën e përparme. Posedon procesor audio 24-bit dhe shfrytëzon ndërfaqe Bluetooth + USB. Për më tepër, përfshin 2 x 3.5 mm jack dhe dizajn me stil. Produkti vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dolby digjital:
EAN:
5390660185519
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB158000000
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
123
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Konvertues zëri Creative X7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE