Përshtatës DAC FiiO D03K TAISHAN USB

Kodi i produktit:
207232
EAN:
6953175750376
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatësi digjital i sinjaleve DAC (deri në 24-bit, 192 kHz) është kompakt dhe ruan hapësirën për analog, çka është ideale për pajisjet digjitale me prodhim audio, të tilla si ekrani i sheshtë modern TV, CD dhe DVD dhe lojtarë Blu-ray. Njësia ofron dy hyrje digjitale (optike dhe me bosht të përbashkët).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6953175750376
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
9 Shkurt 2017
Prodhuesi:
FiiO

Bashkangjitja Përshtatës DAC FiiO D03K TAISHAN USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE