Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB konvertues Audioquest Dragonfly, i kuq

Kodi i produktit:
195368
EAN:
0925920505322
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Qdrflyred
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
239.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një USB konvertues i cili përfshin teknologji të avancuar të përdorur. Përdoret për audienca të mëdha dhe mundëson kontrollimin e volumit digjital me frekuencë deri në 24 bit / 96 kHz dhe output prej 2.1 V. Pajisja përfshin output për një para-zmadhues ose zmadhues të integruar. Ofron mundësinë e konektimit të drejtpërdrejtë me kufje. Produkti është i përshtatshëm për Apple OS X, Apple IOS, Microsoft Windows (7, 8.1, 10) dhe Android. Produkti vjen në ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0925920505322
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Qdrflyred
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
23 Korrik 2016
Prodhuesi:
Audioquest
Slot standard Bus:
USB
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE