Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray burner i brendshëm Pioneer BDR-S09XLT, i zi

Kodi i produktit:
152380
DualLayer:
Shkrues:
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 
Ju kurseni : 7.00   (8%)
82.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus sjell Blu-ray disqe të fuqishme të tipit BDR-S09XLT që përkrahin shkrimin dhe leximin e mediave, duke përfshirë përkrahjen për media me kapacitet të jashtëzakonshëm si BD-R (TL) dhe BD-R (QL). Pioneer BDR-S09XLT është burner jashtëzakonisht i shpejtë i Blu-ray disqeve. Në rast të shkrimit në tipet e mediave si BD-R/ BD-R DL shpejtësia e shkrimit është prej 16x / 14x. Koha mesatare e qasjes për BD / DVD / CD media është 180/170/160 ms. Kapaciteti i cache memories është 4MB që është e rëndësishme për shpejtësinë e shkrimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
884938243278
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
884938241663
Koha mesatare e qasjes së Blu-ray [ms]:
170
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
150
Lloji:
BD (Blu-ray) burner
Prodhuesi:
Pioneer
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
8
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
40
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të Blu-Ray:
12
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
40
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
168
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Bashkangjitja Blu-ray burner i brendshëm Pioneer BDR-S09XLT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE