Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk për laptop Blu-Ray Pioneer BDR TD 05

Kodi i produktit:
176261
DVD-ROM:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BDR TD 05
Lloji:
BD (Blu-ray) burner
Prodhuesi:
Pioneer

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 
Ju kurseni : 7.00   (8%)
75.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disk Pioneer slim Blu-ray BDR-TD05 me përkrahje për lexim dhe shkrim. Pioneer BDR-209DBK është disk i përshtatshëm për laptop. Me kapacitet te memories lexuese 25-50 Gb dhe djeg deri në 6x , ose me BD-R XL që djeg deri në 4x më shpejtë. Për lidhje përdor ndërfaqe SATA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DVD-ROM:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BDR TD 05
Lloji:
BD (Blu-ray) burner
Prodhuesi:
Pioneer
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
6
Shpejtësia maksimale e shkrimit të Blu-Ray:
6
Slim:
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE