Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD burner Blu-ray Pioneer BDR-209EBK

Kodi i produktit:
199555
DualLayer:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
12
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 8.00   (8%)
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD burner Pioneer sjell disk të fuqishëm Blu-ray BDR-209EBK që mbështet leximin dhe shkruarjen e mediave gjithnjë e më të përhapura, Blu-ray, duke përfshirë mbështetjen e formateve të mediave me kapacitet shumë të madh BD-R (TL) and BD-R (QL). Pioneer BDR-209EBK është jashtëzakonisht i shpejtë. Koha mesatare e qasjes së mediave BD / DVD / CD është 180/170/160 ms. Ka një kapacitet të lartë 4MB i cili është shumë i rëndësishëm në shkrimin me shpejtësi të madhe. Për lidhje përdor SATA interface. Version pa programin lidhës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
4 096
Koha mesatare e qasjes së Blu-ray [ms]:
180
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
160
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
170
Lloji:
BD (Blu-ray) burner
Prodhuesi:
Pioneer
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
12
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
40
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
46
Shpejtësia maksimale e shkrimit të Blu-Ray:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
40
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
166
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE