Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD burner Pioneer DVR-221BK, i zi

Kodi i produktit:
157555
DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
8849382202860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Label Flash:

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pioneer është një nga zgjidhjet më të përshtatshme të kualitetit të lartë për drive optik e emërtuar DVR-221BK, që renditet ndër burner më të mirë, ai mund të djeg edhe dy shtresa 8.5 GB DVD media dhe DVD-RAM. Kjo e bën të përshtatshëm për shumicën e mediave. Ky drive mund të arrijë shpejtësi të shkrimit në CD-R / RW deri 40 x. Leximi për të gjitha mediat që e përkrahin është prej 16 x.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
8849382202860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Label Flash:
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
Pioneer
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
40
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
2432
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE