Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartel zëri Creative Sound Blaster Audigy RX

Kodi i produktit:
136541
EAN:
5390660187247
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB155000001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 
Ju kurseni : 2.00   (3%)
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sound Blaster Audigy Rx përmban një konvertues 24-bit, 192 kHz digital-analog i cili ju mundëson të dëgjoni muzikë pa përpunim me normë të lartë të dhënave pa shtrembërim. Kartela përmban një përforcues të fuqishëm kufjeve me një rezistencë të plotë prej 600 Om, për kufjet më të kërkuara. Sound Blaster Audigy Rx është i pajisur me një procesor Creative E-MU 24bit / 192kHz D / A konvertues. Në saj të një linje me akord jack dhe një palë mikrofona ju lejon të lidheni me një PC me burime të ndryshme audio. Karakteristikat e lidhjes janë Line Out: 1 x 3.5 mm (Front Out) 1 x 3.5 mm (Rear / Side R) 1 x 3.5 mm (C / Sub / Side L), 2x porte për Mikrofona 3.5mm jack, Line input: 1 x 3.5 mm jack, Optical output: 1 x TOSLINK Kufje output: 1 x 3.5 mm jack e ndarë me Out Front.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660187247
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB155000001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
10 Tetor 2013
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
106
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
PCI Express x1
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kartel zëri Creative Sound Blaster Audigy RX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE