Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë për zë Asus Xonar Essence STX II

Kodi i produktit:
158146
EAN:
4716659682639
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90YA00MN-M0UA00
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
232.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus sjell një seri mjaft interesante të kartelave për zë, kësaj radhe të prezantuara nga modeli Xonar Essence STX II. Kjo kartelë për zë bazohet në audio çip AV100 dhe siguron tingull me kualitet të lartë për platformën PC. Përfshin teknologji të shumta të integruara si Dolby Digital DS3D GX 2.0 dhe Dolby Pro-Logic për transformimin e pothuajse secilit kompjuter. ASUS Xonar Essence STX II fokusohet në përmbushjen e kërkesave të admiruesve të muzikës përmes ofrimit të kualitetit superior të tingullit me 124 db SNR për audio output dhe 118 dB për audio input.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659682639
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90YA00MN-M0UA00
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
23 Gusht 2014
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
110
Prodhuesi:
ASUS
Slot standard Bus:
PCI Express x1
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Kartelë për zë Asus Xonar Essence STX II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE