Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Driver DVD LG Blu-Ray BH16NS55, i zi

Kodi i produktit:
184170
DualLayer:
Shkrues:
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
48

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 
Ju kurseni : 15.00   (17%)
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG BLU-RAY BH16NS55 e zezë është sizajnuar për leximin e Blu-ray, DVD dhe CD. Dhe gjithashtu për të shkruar të dhëna. Kjo makinë e brendshme nuk është teknologji LightScribe. Shpejtësia e CD-së: Shkruarja - CD-R 48x, Shkruarja - CD-RW 24x, Koha e qasjes 150 ms. Shpejtësia e DVD-së: Shkruarja - DVD + R 16x, DVD + R DL 8x, DVD + RW 12x, DVD-R 16x, DVD-R DL 8x, DVD-RW 6x, Koha e qasjes 160 ms. Shpejtësia e Blu-ray: Shkruarja BD-R 16x, BD-R DL 12x, BD-RE 2x, BD-RE DL 2X.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
212132132132121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BH16NS55.AUAU10B
Koha mesatare e qasjes së Blu-ray [ms]:
180
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
150
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lloji:
BD (Blu-ray) burner
Prodhuesi:
LG
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
12
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të Blu-Ray:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
16
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Driver DVD LG Blu-Ray BH16NS55 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE