Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartel zëri Asus Xonar U7

Kodi i produktit:
152065
EAN:
4716659439516
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
46
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90YB00AB-M0UC00
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 
Ju kurseni : 11.00   (9%)
107.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus Xonar U5 është kartel e jashtme e zërit 7.1 me frekuencë prej 10 Hz / 46 kHz. Kjo kartel e jashtme ka vlera gjermane (raporti i sinjalit ndaj ose me tinguj) shkon deri në 114 dB, deformim harmonik THD dhe + N në daljen e parë në 1 kHz > 0.0006% ( 104 dB ) dhe me një frekuencë 24-bit / 192 kHz. Asus Xonar gjithashtu përfshinë një përforcues të kufjeve e cila ofron mundësinë e lidhjes me pajisjet e jashtme mes porteve RCA, altoparlant 3.5 mm jack, S / PDIF coaxial output dhe portin për mikrofon dhe kufje 3.5 mm jack.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659439516
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
46
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90YB00AB-M0UC00
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1
Lansuar:
19 Qershor 2014
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
114
Prodhuesi:
ASUS
Slot standard Bus:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE