Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë zëri Creative Sound Blaster PLAY! 2

Kodi i produktit:
157906
EAN:
5390660186561
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB162000001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Lansuar:
23 Gusht 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maksimizoni kualitetin e video bisedave ose takimeve tuaja përmes internetit. Kartela e jashtme për zë iu lejon inçizimin e zërit duke eliminuar zhurma të panevojshme dhe duke siguruar komunikim të qartë me familjarë, miq apo kolegë pune. Produkti përfshinë teknologjinë Scout Mode e cila është destinuar për përmirësimin e kualitetit gjatë luajtjes së lojërave kompjuterike. Teknologjia e tillë, iu siguron avantazh përmes dëgjimit të armikut nga një distancë shumë më e madhe. Mundësohet konektimi i kartelës për zë me kufje klasike ose dëgjuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660186561
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB162000001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Lansuar:
23 Gusht 2014
Slot standard Bus:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kartelë zëri Creative Sound Blaster PLAY! 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE