Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përforcues i zërit SB Creative E1, i zi

Kodi i produktit:
154969
EAN:
5390660185564
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
44,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB160000001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E1 Creative Sound Blaster është pajisje e cila ju mundëson dëgjimin e muzikës suaj me kualitet të lartë. Dalluar nga karta e zërimit në kompjuterin tuaj pajisja SB Creative përpunon zëra me fuqi të lartë dhe kthjelltësi, me vend për lidhjen e dy palë kufjeve, me kualitet 106 Db dhe bateri që zgjat 25 orë me vetëm një mbushje pajisja bëhet miku juaj më i mirë. Pajisja gjithashtu lidhet me kompjuterin tuaj përmes USB port-it, ka mikrofon për përgjigjen e thirrjeve tuaja online ka buton play-pause dha ka peshë vetëm 25 gram e cila ua mundëson bartjen me vete kudo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660185564
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
44,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB160000001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
2 Korrik 2014
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
106
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Përforcues i zërit SB Creative E1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE