Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zmadhues zëri për kufje Bluetooth Creative E3

Kodi i produktit:
157907
EAN:
5390660185526
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
48
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB161000000
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 
Ju kurseni : 6.00   (4%)
141.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Zmadhues zëri pa kabllo me mirkofon të integruar për ofrimin e performancës kualitative audio. Përfshin teknologjinë Bluetooth për Wireless streaming nga celularët. Gjithashtu shfrytëzon USB për dëgjim të muzikës nga kompjuteri ose laptopi juaj. Ofron mbështetje për OTG dhe posedon kontrollerë për përshtatjen e volumit ose përgjigjen e telefonatave. Produkti vjen me dizajn të lehtë dhe të përshtatshëm për bartje. Ka peshë prej vetëm 44 g. Posedon bateri të cilat janë të qëndrueshme për 8 orë operimi dhe kufje profesionale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660185526
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
48
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB161000000
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
112
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE