Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë edituese AVerMedia DarkCrystal SD (C968)

Kodi i produktit:
153832
Dizajnuar për:
Kamera të sigurisë, kamera, Player, STB
EAN:
7955229642674
Formati i kompresimit të videove:
AVI, WMV
Funksione:
Incizime HD/30Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

319.50 
Ju kurseni : 23.00   (7%)
296.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AverMedia DarkCrystal SD është një kartelë edituese me ndërfaqe PCI-E për konektim të brendshëm me PCI-E në kompjuterin tuaj. Posedon tetë kanale dhe i redukton shpenzimet e operimit të sistemit me kartelë PCI-E. Kjo kartelë mund të përdoret në kombinim me Windows Media Encorder, Microsoft Express Encoder, Adobe Flash Media Live Encoder, Real Producer dhe VLC Media Player Në sajë të përputhshmërisë me DirectShow, kjo pajisje mbështet të dhëna HD dhe shumë aplikacione për video.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamera të sigurisë, kamera, Player, STB
EAN:
7955229642674
Formati i kompresimit të videove:
AVI, WMV
Funksione:
Incizime HD/30Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61C9680001AB
Lidhësit:
BNC, composite (RCA)
Lloji:
Brendshme, kartë
Prodhuesi:
AVerMedia
Teknologjia:
PCI-E

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE