Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë 1stCool Gamer 3, USB 3.0, set flladitëse FAN2, e zezë

Kodi i produktit:
245640
EAN:
8594192890430
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Sinkronizim të RGB:
Jo ( caktohet nga komanda)
Prodhuesi:
1stCool
Përmasat e kutisë:
450 x 200 x 495

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë është e dizajnuar për pllaka amë ATX dhe ka hapësirë të mjaftueshme për hard disqe HDD/SSD dhe për ftohëse. Paneli i përparmë ofron dy porte të USB-së 2.0, një 3.0 dhe porte për zërim. Përfshin poashtu një ftohëse RGB LED me ngjyra ylberi dhe telekomandë. Përmasat e saj janë 450 x 200 x 495 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594192890430
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16.5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Hapësira për ftohës:
3x120mm RGB
Kodi i prodhuesit:
ML-GAMER3-AU-USB3-F2
Lansuar:
4. 10. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2-4x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, komandë, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
450 x 200 x 495
Prodhuesi:
1stCool
Sinkronizim të RGB:
Jo ( caktohet nga komanda)
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120mm, përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm

Bashkangjitja Kasë 1stCool Gamer 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE