Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kasë CoolerMaster MasterBox Lite 5 RGB, e zezë

Kodi i produktit:
223159
EAN:
4719512063064
Numri i lidhësve audio:
2
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Slote për ftohës:
Montuar 3x120mm LED + 1x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa MasterBox Lite 5 RGB është zgjidhja e përsosur për çdo gamer që dëshiron të ndërtoj sistemin e tij unik për luajtjen e video lojërave. Modeli është i pajisur me 3x flutura standarde 120mm me drita RGB që gjinden në pjesën e përparme të emëruar DarkMirror. Me 3 ngjyra të ndryshme në panelin e naltë, ajo ofron mundësi të ndryshme për adaptim vizual.

Sorry, the description of the image is missing.


Xham i përforcuar

Kasa vjen e pajisur me xham të përforcuar me trashësi 4 milimetra i cili ju mundëson të shihni pjesët e brendshme të saj. Gjithçka është e kapur me bulona masiv që përforcojnë edhe më tepër fortësinë e kasës.

Sorry, the description of the image is missing.



Hapësirë e mjaftueshme e brendshme

Interiori i gjërë është i përshtatur për një mori të ndryshme të pllakave amë ( ATX, microATX dhe miniITX) dhe mund të përshtatet për çdo nevojë të kompjuterit. Interiori i zi e përmirëson ndjenën e lezetshme të kabinet dhe mbuloja PSU ju sjell elegancë të klasit të parë.

Sa hapësirë ju duhet?

Kasa mban hapësira të gjëra për kartela grafike të mëdha. Ajo është pajisur me korridore me madhësi 400 mm. Ndërsa, për ftohjen e CPU-së, ju keni hapësirë deri në 160 mm siç është flutura Hyper 212 EVO (që nuk përfshihet).

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

e kam vlersuar edhe dua 5% zbritje
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512063064
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16+
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MCW-L5S3-KGNN-02
Lansuar:
27. 9. 2017
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
4
Numri i hapësirave për karta:
7+
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (1-3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
4
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, Kontroller LED, Filter për pluhuri, Panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
200 x 454,5 x 468,8
Prodhuesi:
CoolerMaster
Sistem ftohës me ujë:
Slot të përparëm 120/140/240/280/360mm, të pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Montuar 3x120mm LED + 1x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë CoolerMaster MasterBox Lite 5 RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE