Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë CoolerMaster MasterBox Lite 5 RGB, e zezë

Kodi i produktit:
223159
EAN:
4719512063064
Numri i lidhësve audio:
2
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Slote për ftohës:
Montuar 3x120mm LED + 1x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa MasterBox Lite 5 RGB është zgjidhja e përsosur për çdo lojtar që dëshiron të ndërtoj sistemin e tij unik për luajtjen e videolojërave. Modeli është i pajisur me 3x ventilatorë standard 120 mm me drita RGB që gjenden në pjesën e përparme të emëruar DarkMirror. Me 3 ngjyra të ndryshme në panelin e sipërm, ajo ofron mundësi të ndryshme për përshtatje të pamjes. Kabineti vjen i pajisur me xham të përforcuar me trashësi 4 milimetra i cili ju mundëson të shihni pjesët e brendshme të kasës. Gjithçka është e kapur me bulona masiv që përforcojnë edhe më tepër fortësinë e kabinetit. Çdo kasë vjen me dizajnin e vet unik - Coolermaster ju mundëson të printoni 3D kornizën e jashtme të kompjuterit tuaj. Për këtë gjë, kompania ka lëshuar plane për t'ju mundësuar të keni më të lehtë krijimin e këtyre kornizave. Hapësira e mjaftueshme e brendshme është e përshtatur për një mori të ndryshme të pllakave amë (ATX, microATX dhe miniITX) dhe mund të përshtatet për çdo nevojë të kompjuterit. Pjesa e brendshme e zezë e përmirëson ndjenën e lezetshme të kabinetit dhe mbështjellësja PSU ju sjell elegancë të klasit të parë. Kasa mban hapësira të gjera për kartela grafike të mëdha. Ajo është pajisur me korridore me madhësi 400 mm. Ndërsa, për ftohjen e CPU-së, ju keni hapësirë deri në 160 mm siç është ftohësi Hyper 212 EVO (që nuk përfshihet në kabinet). Prej porteve hyrëse dhe dalëse ka: 2 x USB 3.0 dhe hyrje / dalje audio. Ka filtra pluhuri përpara dhe në pjesën e poshtme. Mbështet Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion dhe MSI My Syntical Sync.

Vlerësimet

e kam vlersuar edhe dua 5% zbritje
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512063064
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16+
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MCW-L5S3-KGNN-02
Lansuar:
27. 9. 2017
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
4
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (1-3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
4
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, Kontroller LED, Filter për pluhuri, Panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
200 x 454,5 x 468,8
Prodhuesi:
CoolerMaster
Sistem ftohës me ujë:
Slot të përparëm 120/140/240/280/360mm, të pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Montuar 3x120mm LED + 1x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë CoolerMaster MasterBox Lite 5 RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE