Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter Akasa për M.2 në PCIe x16 AK-PCCM2P-05

Kodi i produktit:
282004
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4710614539396
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-PCCM2P-05
Lansuar:
28. 2. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti është zgjidhje ideale nëse dëshironi transferim të shpejtë të të dhënave apo keni nevojë për pajisje lidhëse. Ky produkt ka një dizajn elegant dhe njëkohësisht është edhe praktik pasi është i hollë. Përmban 1 port dhe ndërfqe PCI-Express x4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4710614539396
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-PCCM2P-05
Lansuar:
28. 2. 2020
Lloji i porteve dalëse:
M.2
Numri i porteve lidhësve të brendshëm:
1
Prodhuesi:
Akasa
Teknologjia:
PCI-Express x4
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE