Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter DeLock 2.5

Kodi i produktit:
180644
EAN:
4043619625444
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
62544
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Prodhuesi:
DeLock

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Delock adapter i cili ju mundëson lidhjen me NGFF M.2 SSD formati në 2280, 2260, 2242 dhe 2230 në sistemin tuaj me SATA 22pin, i cili mund të përdoret si një HDD standard 2.5”. Adapteri është 6 Gb/s. Dimensionet janë 100 x 70 x 9 mm. Adapteri është i furnizuar me një kuti në të cilën ka vida për lidhjen e adapterit dhe bulonave M.2SSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4043619625444
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
62544
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com
Vendi i origjinës:
Germany

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE