Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë për Wi-Fi Intel Dual Band Wireless-AC 7265

Kodi i produktit:
207753
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
212221211122121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7265.NGWWB.W
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 
Ju kurseni : 3.00   (11%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Intel 7265 është kartelë rrjeti për Wi-Fi që përkrahë standardin e fundit 802.11ac. Dimensionet kompakte e bëjnë ideale për ta përdorur me çdo kompjuter të vogël. Përmban teknologjinë Bluetooth të versionit të katërt që shërben për lidhje në Wi-Fi. Moduli i kësaj kartele të rrjetit është 64-bit ose 128-bit WEP, AES-CCMP dhe TKIP. Për mbrojtje përdorë standardet WPA dhe WPA2. Dimensionet e këtij produkti janë 22 x 30 x 2.4 mm, ndërsa peshon 2.4 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
212221211122121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7265.NGWWB.W
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Prodhuesi:
Intel
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
2
Teknologjia:
M.2
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE