Kabllo HP USB-C në RJ45

Kodi i produktit:
209124
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8898990821024
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
V7W66AA
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo shërben për lidhjen e kompjuterëve dhe laptopëve me rrjet LAN. Kablloja mund të përdoret me çdo kompjuter apo laptop që ka konektor të llojit USB-C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8898990821024
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
V7W66AA
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
1
Numri i porteve RJ-45:
1
Prodhuesi:
HP
Teknologjia:
USB-C

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE