Kabllo shndërruese i-Tec prej kabllos së rrjetit në USB 2.0

Kodi i produktit:
132081
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8595611700255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
U2LAN
Lansuar:
28 Qershor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja shndërruese mundëson lidhjen e kabllos së rrjetit në pajisje dhe furnizimin me rrjet përmes portit posedues USB të llojit 2.0, e cila ofron shpejtësi prej 480 Mbps. Gjithashtu . përkrah shpejtësi të transmetimit prej 10/100 Mb/s. Nuk i nevojitet energjia e jashtme për funksionim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
8595611700255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
U2LAN
Lansuar:
28 Qershor 2013
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN
Numri i porteve RJ-45:
1
Prodhuesi:
I-Tec
Shpejtësia e transferimit [Mb/s]:
100
Teknologjia:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE