Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë konvertuese AXAGON, PCI-E

Kodi i produktit:
165685
EAN:
8595247901538
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AXAGO - PCEA-P1 PCI-Express ad
Lloji i porteve dalëse:
LPT
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 
Ju kurseni : 4.00   (17%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela nga kompania AXAGON është e dizajnuar për të lidhur kompjuterët tuaj me printer, ploter apo pajisje tjera përmes portit paralel IEEE 1284 dhe DB25. Kjo kartë mund të përdoret edhe në kasa me madhësi të vogla

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247901538
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AXAGO - PCEA-P1 PCI-Express ad
Lloji i porteve dalëse:
LPT
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
1
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE