Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë rrjeti Synology 10 GbE LAN, 2x SFP + (x + series)

Kodi i produktit:
203662
Dizajnuar për:
Server
EAN:
8465040024744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E10G17-F2
LAN 10 000 Mbps:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

328.50 
Ju kurseni : 44.00   (13%)
284.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela e rrjetit të kompanisë Synology përbëhet prej kontrollerit 10 Gigabit PCI Express x4 me dy SFP + porte, e cila është e dizajnuar specifikisht për Serverët NAS të firmës Synology me seri FS / XS (+). Karakterizohet me shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 10 Gb /s përmes kabllos me fije optike dhe teknologjisë IEEE 802.3ad Link Aggregation. Përkrah interface-at PCIe 3.0 dhe 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Server
EAN:
8465040024744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E10G17-F2
LAN 10 000 Mbps:
2
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN
Prodhuesi:
Synology
Teknologjia:
PCI-E
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Bashkangjitja Kartelë rrjeti Synology 10 GbE LAN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE