Kartelë rrjeti TP-LINK TG-3248

Kodi i produktit:
113584
Dizajnuar për:
PC
EAN:
6935364001049
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-3468
Lansuar:
31 Gusht 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Meqenëse kartelat e rrjetit ofrojnë shpejtësi prej dhjetëra dhe qindra Kbps, ato janë bërë mjaftë laboruese në tregun e sotëm. Produkti i TP-lINK është i dizajnuar për slotin PCI 2.1 apo 2.2 me 32-bit. Përkrahë standardin e transmetimit IEEE 802.3, IEEE 802.3 ab dhe 802.3ua.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
6935364001049
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-3468
Lansuar:
31 Gusht 2012
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN
Numri i porteve RJ-45:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Linux, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Teknologjia:
PCI-E
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Wake-on-LAN (WoL):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE