Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë zgjerimi DeLock Controller 1x USB-C + 1x USB 3.1 Gen 2, PCI-E

Kodi i produktit:
241726
Besueshmëria:
100
EAN:
4043619898985
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
89898
Lansuar:
21. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë moderne e zgjerimit PCI Express nga Delock, e cila shton dy porte USB të jashtme në kompjuter - njëri prej tyre është USB-C dhe tjetri USB 3.1 Gen 2. Kjo ju lejon të lidhni pajisje të tjera siç janë celularët, disqet e jashtme ose lexuesit e kartelave në kompjuter. Përveç kartelës, pronarët marrin gjithashtu një slot bosh, një disk CD dhe një manual përdorimi. Kartela funksionon me Windows 7 / 7-64 / 8.1 / 8.1-64 / 10 / 10-64, Linux Kernel 4.15.3 dhe më të lartë. Kërkon një kompjuter me një slot të lirë PCI Express të tipit x4 / x8 / x16 / x32.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
4043619898985
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
89898
Lansuar:
21. 8. 2018
Lloji i porteve dalëse:
USB A 3.1, USB C 3.1
Numri i porteve lidhësve të jashtëm:
2
Prodhuesi:
DeLock
Teknologjia:
PCI-Express x4
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE