Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë DeLock PCIe për 4x Serial RS-232, profil i ulët

Kodi i produktit:
234809
EAN:
4043619893355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
89335
Lansuar:
14. 4. 2018
Lloji i porteve dalëse:
COM

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adapteri Delock PCIe zgjeron desktopin tuaj për të përfshirë edhe 4 porte të plota RS-232 me lidhje DB-9. Ky Çipset 17V354 siguron kompatibilitet, performancë të lartë dhe një gamë të gjerë të porteve cilësore. Kjo pajisje ofron një shkallë transferimi prej 256 bytesh, një marrës / transmetues FIFO dhe një pajtueshmëri prej 16C55 UART. Me një mbrojtje të gjerë dhe një gamë të gjerë të temperaturës, kjo kartë mund të përdoret edhe në një zonë industriale, kurse pajisjet e lidhura mund të operojnë në tension 5V ose 12V. Përveç kartës së madhësisë standarde, paketimi përfshin gjithashtu edhe një aperturë të profilit të ulët për të lejuar që kartela të montohet në kasa me profil të ulët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4043619893355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
89335
Lansuar:
14. 4. 2018
Lloji i porteve dalëse:
COM
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
4
Prodhuesi:
DeLock
Teknologjia:
PCI-Express x1
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE