Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e rrjetit Axago PCI-Express 2-porte + LP

Kodi i produktit:
203999
EAN:
8595247901552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCEA-S2
Lansuar:
14 Dhjetor 2016
Lloji i porteve dalëse:
COM

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 
Ju kurseni : 3.00   (11%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë mundëson zgjerimin e desktopit tuaj me dy porte serike përmes konektorëve RS-232 DB-9. Posedon set të çipave MosChip i cili siguron performancë të lartë dhe mundësi të shumta të përshtatjes së porteve. Në pako përfshihen kartat për instalim në kabinete. Ofron bartje të shpejtë të të dhënave me shpejtësi prej 16Mb / s dhe marrës / bartës FIFO me 256 bajt. Produkti ofron mbështetje për tipin UART 16C450 / 16C550 / 16C550 / 16C650.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247901552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCEA-S2
Lansuar:
14 Dhjetor 2016
Lloji i porteve dalëse:
COM
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Numri i porteve konvertuese:
COM
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE