Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e rrjetit Axago PCI-Express

Kodi i produktit:
203998
EAN:
8595247901996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCEA-PS
Lansuar:
14 Dhjetor 2016
Lloji i porteve dalëse:
COM, LPT

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 
Ju kurseni : 5.00   (17%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela PCI-Express PCEA-PS mundëson zgjerimin e desktopit tuaj përmes një porti paralel me konektor DB25 në pllakën amë, dhe dy porte serike me konektor RS-232 DB-9 në tjetrën. Seti i çipave nga kompania e njohur MosChip siguron performancë të lartë dhe mundësi të shumta të përshtatjes së porteve. Në pako përfshihen edhe kartat me madhësi standarde për mundësi instalimi në kabinete. Produkti përfshin bartje të të dhënave me shpejtësi prej 16 Mb/s dhe marrës / bartës FIFO 256 bajt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247901996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCEA-PS
Lansuar:
14 Dhjetor 2016
Lloji i porteve dalëse:
COM, LPT
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
3
Numri i porteve konvertuese:
COM, LPT
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE