Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller i-Tec për Hard Disk, port për USB-A dhe USB-C

Kodi i produktit:
200932
EAN:
8595611701474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCE2U31AC
Lloji i porteve dalëse:
USB A 3.1, USB C 3.1
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolleri posedon dy porte për USB 3.1 të llojit A dhe C, ku USB-C mundëson shpejtësi transferimi prej 10 Gbps. USB-C ka konektor 8-gjilpërësh duke ju mundësuar juve futjen e USB në të dyja anët. Gjithashtu përkrah edhe USB 2.0 dhe 1.1. Gjithashtu ka një furnizues energjie shtesë SATA me konektues 15-gjilpërësh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611701474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCE2U31AC
Lloji i porteve dalëse:
USB A 3.1, USB C 3.1
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Prodhuesi:
I-Tec
Teknologjia:
PCI-Express x4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE