Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Microsemi Adaptec HBA 1100-16i Single

Kodi i produktit:
227881
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2293500-R
Lansuar:
14. 12. 2017
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

491.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kontroller ka 16 porte të brendshme 12 Gbps SAS / SATA. Përfshin poashtu faktor me profil të ultë MD2. Përputhet me Microsemi Adaptec, sistemet operative (Microsoft Windows, Red Hat, SuSE, CentOS, Ubuntu, VMware ESXi, FreeBSD, Solaris, Citrix Xen Server, open-source Linux), serverë, hard disqe SSD, hard disq dhe shirit/kasetë LTO. Lidheni pajisjen me pllakë amë duke përdorur ndërfaqen x8 Gen3 PCIe. Përmasat e tij janë 64 x 167 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2293500-R
Lansuar:
14. 12. 2017
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA
Numri i porteve lidhësve të brendshëm:
16
Prodhuesi:
Microsemi
Teknologjia:
PCI-Express x8
Ueb-i i prodhuesit:
Microsemi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE