Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Microsemi Adaptec SATA/SAS RAID 8405 Sgl w/1024MB

Kodi i produktit:
154040
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7608841569408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2277600-R
Lansuar:
19 Qershor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

532.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kontroller për hard disqe SAS / SATA ka 1024MB. Është i dizajnuar për ndërfaqe të shpejta PCl-Express 3.0 x 8. Ofron mbrojtje të avancuar të të dhënave dhe mbështet teknologji si Native Command Queuing për renditjen e urdhëresave të ndryshme, gjegjësisht radhës së ekzekutimit të tyre. Përputhet me sistemet operative: Windows, FreeBSD, Red Hat Linux, SUSE Linux, Fedora, Debian Linux, Ubuntu Linux, Sun Solaris, VMware ESX. Përfshin mbajtëse për lidhje me kasa të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7608841569408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2277600-R
Lansuar:
19 Qershor 2014
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA
NCQ:
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, 50 (5+10), 60 (6+10)
Numri i porteve lidhësve të brendshëm:
8
Prodhuesi:
ADAPTEC
RAID:
Teknologjia:
PCI-Express x8
Ueb-i i prodhuesit:
Adaptec.com

Bashkangjitja Kontroller Microsemi Adaptec SATA/SAS RAID 8405 Sgl w/1024MB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE